Tuesday, June 25

A je shtatzënë? Jori bën reagimin epik: Po… (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Jori Delli, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqet duke bërë masazh barku. Por fansat nuk e kanë kuptuar dhe mendojnë se është shtatzënë.

Një ndjekëse i ka shkruar me mesazh dhe e pyet: “A je shtatzënë? Je duke bërë ekografinë?”.

Modelja e njohur i ka kthyer përgjigjen epike: “Po, të frymës së shenjtë”.

A je shtatzënë? Jori bën reagimin epik: Po... (FOTO)

Kujtojmë se Jori u bë shumë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”. Përveç bukurisë, ajo fitoi zemrën e publikut me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj.