Wednesday, April 17

Kiara ngatërron Luizin me vëllain e tij binjak? Flet Vetoni: Kur u takuam…

Në një lidhje të drejtëpërdrejtë për “Breaking”, vëllai binjak i këngëtarit Luiz Ejllit, Veton Golaj ka folur në lidhje me takimin e parë të Kiarës me të.

Ai tha se Kiara ishte shumë pozitive dhe se e mirëpriti kur e takoi .

“Takimi jonë ka qenë shumë i shkurtër. Shpresoj që gjatë kësaj fundjave të kemi kohë të takohemi dhe me kohën, të shohim dhe planet tona.

 

Unë besoj se është një dashuri shumë e sinqertë. I uroj që të jenë të lumtur dhe gjatë së bashku. Kiarën e kam takuar edhe para finales dhe pritja e saj ka qenë shumë e ngrohtë. U befaqua nga ngjashmëria ime me Luizin, dhe kaluam shumë mire”, tha Vetoni.