Tuesday, May 21

“Ajo doli me bodyguard, ndërsa unë..”/ Tea zbulon se kë tjetër kërcënuan familjarët e Kiarës

Tea Trifoni, ish-banore e Big Brother ka zbuluar disa ngjarje të padëgjuara më parë në emisionin “Më lër të flas”, në Top Channel.

Ajo rrëfeu se ishte kërcënuar nga burri i tezes së Kiarës bashkë me këtë të fundit pas një përfundimi të spektakli në ambjentet e jashtme të Top Channel.

Tea më pas tha se vendosi të fliste me produksionin lidhur me këtë ngjarje.

 

“Ka pasur dhe personazhe të tjerë që ka kërcënuar Kiara dhe burri i tezes së saj. Jo vetëm mua. Nuk doja ta thoja unë se flasin vetë personat por ja kanë kërcënuar dhe Zhaklinën.

Ajo mori bodyguard për të dalë nga Topi ndërsa unë nuk mora gjë”, tha Tea