Monday, May 27

“Jemi në transmetim, po na shikojnë”/ Çfarë ndodhi gjatë përqafimit të Donaldit dhe Luizit

Donaldi dhe Iliri, dy finalistët e sezonit të parë të Big Brother VIP u futën sonte në mbrëmje në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ata u takuan me banorët ku dhe nuk mungoi një moment pikant për të qeshur mes Donaldit dhe Luizit.

Luizi: Si je

 

Donaldi: Si kalon

 

Luizi: Hë, si je ti, mirë?

Donaldi: Jemi në transmetim direkt, po na shikojnë

 

Në këtë moment dyshja shpërtheu në të qeshura pas përqafimit të ngrohtë që dhanë me njëri-tjetrin