Wednesday, April 17

“A mendon se t’i falin njerëzit gabimet që ke bo në shpi?”/ Nita përballet me Luizin

Afrimi i finales ka sjellë edhe debate mes banorëve të mbëtur në shtëpi në lidhje, se kush do të jetë finalisti i katërt. Nita me bindje i është shprehur Luizit, se ajo mund të jetë emri i katërt dhe se nëse dalin “kokë më kokë” në televotim, ajo mund të fitojë.

Pjesë nga biseda:

Nita: Sen s’po dini!

 

Luizi: Pash zotin të rre mendja, me mu me fitu Big Brotherin?

 

Nita: Po ça me bo kshu e menoj

Qetsori: Dean e sheh në finale?

Nita: Pse po të vjen çudi ty?

Luizi: Në fakt po më vjen me qeshë, por s’dua të duket sikur po du me u tall me ty

 

Nita: Pse me u tall? Ti a i ke harru gabimet që ke bo këtu në shpi a?

 

Luizi: Pa fund!

 

Nita: Po mendon se t’i falin njerëzit jashtë?