Tuesday, June 18

Bledi për Kiarën: Mosmirënjohëse

Bledi Mane u largua pak kohë më parë nga “Big Brother VIP”. Ai ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin, por vendosi të largohej duke thënë se nuk dëshironte të ndante çiftin.

Mbrëmjen e sotme Bledi tha se e ka dëgjuar shpesh Luizin ta përmendë me mirënjohje brenda shtëpisë, mirëpo Kiara nuk e ka bërë kurrë. Sipas tij, moderatorja është shumë mosmirënjohëse.

“Kiara ka treguar që është mosmirënjohëse’, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *