Friday, July 19

“Mbaroj kur hapi…”/ Luizi habit me deklaratën: Edhe 6 muaj po të shtyhej, unë…

Luiz Ejlli është një nga banorët më të spikatur të këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Ai jo vetëm që ka pasur debatet më të ashpra brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por edhe ka futur në sherr banorët e tjerë.

Mbrëmë teksa po shikonte një debat mes Nita Latifit dhe Krist Aliajt, ai i tha Dea Mishelit se do të rrinte edhe 6 muaj nëse do e shtynin BB VIP. Sipas tij, loja është shumë e bukur dhe i pëlqen kur shikon kështu situatash.

“Sa lojë e bukur është. Edhe 6 muaj do kisha qëndruar po ta shtynin, kaq e dua këtë lojë. Unë mbaroj kur hapi kështu situatash, vdes, janë shumë të bukura. Njeh anë të njerëzve që ndoshta nuk i ke njohur, sheh momente ku preken, ku dinë, ku nuk dinë”, tha Luizi.