Tuesday, June 25

Pse u përlot Luizi mëngjesin e sotëm?

Luiz Ejlli është një ndër banorët që është zgjuar i pari çdo ditë që nga fillimi i këtij edicioni të “Big Brother VIP” .

E herë pas here teksa qëndronte vetëm në oborr ka ndodhur që është përlotur. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe sot, ai ishte vetëm në verandë dhe ka nisur që të qajë.

Nuk dihet arsyeja se pse Luizi është përlotur ditën e sotme, po duket se kujdeset që të mallëngjehet sa herë është vetëm dhe nuk ka njeri pranë tij.