Tuesday, June 18

Sabiani e thotë hapur: Ja arsyeja e vërtetë pse hyra në “Big Brother VIP”

Sabiani u kthye në një nga personazhet më të përfolur edhe gjatë këtij sezoni të “Big Brother VIP”.

Duke folur në emisionin “Më Lër Të Flas”, Sabiani deklaroi se arsyeja pse ai u fut në shtëpi gjatë kohës që aty ishte vajza e tij, Keisi, ishte sepse në një takim të shkurtër nuk sqaroheshin dot dhe u duhej kohë, ai zbuloi dhe si e priti daljen e Keisit nga BBVIP.

“Unë unk erdha fare ta merrja. E para sepse nuk prisja që të dilte Keisi. Për aq sa dha aty brenda me të padrejtë ka dalë. Arsyeja pse unë u bërë pjesë e “Big Brother VIP” ishte sespe uën ty për gjysmë ore nuk të sqaroja dot, dhe duhet të isha vetë banor i atij produksioni. Hyrja ime sqaroi shuëm gjëra, i dha një sinjal”- tha Sabiani.