Friday, July 19

Luizi harron kamerat/ Kafshon Kiarën në vende intime: Do të ta ha këtë…

Që të enjten mbrëma Luiz Ejlli ka vendosur që t’i bëjë një lojë partneres së tij, Kiara Tito. Këngëtari ka mbajtur një qëndrim të ftohtë ndaj moderatores, e cila duket se e ka përjetuar shumë keq këtë gjë.

Por ajo nuk e di se gjatë ‘Prime’-t të sotëm atë e pret një surprizë e madhe.

Nga ana tjetër, para se Luizi t’i bënte këtë rreng Kiarës, ata kanë kaluar momente mjaft të bukura me njëri-tjetrin dhe mjaft intime. Madje ndonjëherë është dukur sikur ata i kanë harruar edhe kamerat, sidomos këngëtari.

 

Së fundmi në rrjet është bërë virale një video ku ata janë të shtrirë në krevat dhe Luizi e kafshon Kiarën në vende intime.

“Do të të ha këtë…”, dëgjohet të thotë Luizi, teksa prek të pasmet e Kiarës. Kjo e fundit i thotë ‘po haj o Luiz, po ça do kesh pastaj”.

Me të thënë këtë Tito, Ejlli shkon dhe e kafshon atë.