Sunday, April 14

Çifti ndrejt ndarjes?! Luizi i prerë: Më intereson vetëm fitorja ime…

Efi, Kiara dhe Bledi janë 3 banorët e “Big Brother VIP”, të cilët janë në nominim për këtë javë dhe një prej tyre do lërë shtëpinë mbrëmjen e nesërme.

Për këtë nominim, Efi duket se është e sigurt që do dalë Kiara dhe ka pyetur Luizin se si ndihet ai tani që moderatorja mund të largohet nesër.

Luizi u shpreh se i intereson vetëm fitorja e tij dhe asgjë tjetër nuk i bën përshtypje, qoftë dhe largimi i Kiarës.

 

Por Efi i tha se nëse vërtet nuk do i interesonte, nuk do ishte kthyer në një mosmirnjohës kundrejt saj.