Sunday, April 14

Luizi për Efin dhe Dean: Pa karakter/ Kristi: Si e thua ti dhe ne të dy pa karakter jemi

Teksa hanin drekën së bashku, Luizi i ka thën Kristit, që Dea dhe Efi janë të dyja pa karakter, pasi deri para prime-t ishin ‘armike’, ndërsa tani qëndrojnë bashkë.

 

Por Kristi e kundërshtoi duke thënë se Dea po flet në mënyrë shumë normale me Efin, pasi e pa që pas spektaklit ishte në një gjendje të keqe.

 

Ai u shpreh se edhe ata të dy kanë pasur debate me njeri tjetrin, por kjo nuk do të thotë që nuk do flasin më.