Tuesday, May 21

Luizit i mungon Olta: Kishte lezet ta kishe përballë

Luizi pas spektaklit të madh një natë më parë, ka vënë në dukje mungësen e Oltës.

Teksa ishin duke konsumuar darkën, Luizi, drejtuar Kristit është shprehur se kishte lezet ta kishe përballë atë.

Duket se e menjëhershme ka qenë dhe përgjigja e Kristit, teksa e ka cilësuar Oltën servile të tij.

 

Pjesë nga biseda:

 

Luizi: Kishte lezet me e pas përballë atë, po jo si ju…

Kristi: Normal edhe ajo njëfarë servile e jotja ishte.