“Unë të them ty p*rdhu, por jo nënës tënde”/ Luizi s’mban gojën ndaj Efit

“Unë të them ty p*rdhu, por jo nënës tënde”/ Luizi s’mban gojën ndaj Efit

Është diskutuar në spektaklin e madh të së martës raporti mes Efit dhe Luizit.

Duket se dyshja tashmë nuk janë më në një marrdhënie shoqërie aq të ngushtë, teksa mes tyra ka patur dhe fyerje.

Shiko SHQIP IPTV

“S’kam punë as me familjen tënde, as me shoqet, as me të dashurin. Unë të them ty pirdhu po, por jo nënës tënde.”- tha Luizi.

Big Brother VIP Lifestyle