Tuesday, June 18

Plas SHERRI në ish-Bllok, mbeten të plagosur dy persona (Detajet e para)

Dy persona mbetën të plagosur pas një sherri për motive banale në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Personat A. R., 35 vjeç, dhe A. D., 40 vjeç janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe aktualisht ndodhen në spital.

Nuk dihet ende shkaku i sherrit, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.04.2023, rreth orës 11:20, në ish-Bllok, në një lokal, dyshohet se për motive të dobëta janë konfliktuar me njëri-tjetrin, shtetasit A. R., 35 vjeç, dhe A. D., 40 vjeç. Si pasojë, të dy janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.