Tuesday, June 25

“Do shtrihesh në krevat dhe unë…”/ Luizi i drejtohet Jorit: Do të fus në sherr me Kiarën

Mbrëmë Luiz Ejlli ka thurur një plan që të fusë në sherr Kiara Titon me Jorin Dellin. Kësaj të fundit, këngëtari ia tregoi se çfarë kishte planifikuar, ndërsa Kiarës vendosi që të mos i thoshte gjë.

Teksa ishte jashtë në oborr bashkë me disa banorë të tjerë, Luizi i tha Jorit se do ta fuste në sherr me Kiarën. Ai i tha se do t’i thotë që të ndërrojnë bashkë çarçafët.

Por banorët i thanë se kështu ai do bëjë Titon që të zihet me të dhe jo me Jorin.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Do të të fus në sherr me Kiarën se Kiara nuk është këtu. Dakord?

 

Jori: Po

 

Luizi: Po mos qesh. Se ti qesh fill

 

Jori: Po ti më bën për të qeshur

 

Luizi: Po mirë se po e them me shpinë

 

Jori: Çfarë do thuash? Do shpikësh?

 

Luizi: Po do shpiku unë

 

Jori: Hë mirë shpik

 

Luizi: Ndryshe si do e bëjmë, do shpiki pra

 

Jori: Ok por mos e ekzagjero. Gjëra që mund të përshtaten me natyrën time, jo Jori që tha ‘je qelbësirë’

 

Luizi: Unë do të vij të të them natën e mirë Jor, gjumë të ëmbël, hajde të ndihmoj të ndërrojmë çarçafët bashkë

 

Nita: Po nuk i ha Kiara këto

 

Luizi: Duro, do i ndërrojmë çarçafët bashkë, në ato momente ti do shtrihesh dhe unë do ulem pak aty te krevati jot

 

Dea: Do zihet Kiara me ty, jo me Jorin

 

Luizi: Duro se nuk do zihet me mua.