Tuesday, May 21

“U pajtuan prapë këto?”/ Ish-banorja shpërthen ndaj dyshes Efi-Kiara: Ça janë këto fallco kshu

Efi dhe Kiara duket se janë pajtuar ditën e sotme brenda shtëpisë së Big Brother duke lënë pas hatërmbetjen pas përplasjes që patën në prime.

Megjithatë këtë afrim e ka parë me skepticizëm një ish-banore e shtëpisë, Ermiona Lekbello.

Në një story në Instagram ajo është shprehur e habitur me pajtimin e tyre kaq shpejt.

“Mund të ma përktheni se ça po thonë këto të dyja, u pajtuan prapë, lot. Tani ja duan të mirën njëra-tjetrës,” shkruan ajo me ironi.

“U pajtuan prapë këto?”/ Ish-banorja shpërthen ndaj