Tuesday, June 25

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Luizi nuk ndal ngacmimet ndaj Jorit, ja çfarë ndodhi mes tyre

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj trupore dhe provokimet që ajo bën me veshjet.

Këtë të premte, teksa modelja ka qenë duke ngrënë një banane në verandë, këngëtari i ëshët afruar duke e ngacmuar.

Ai madje është shprehur duke thënë pse nuk ishte ai vetë një banane.

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”- u dëgjuar të thoshte Luizi, i cili më pasu largua nga veranda, teksa banorët e tjerë dhe vetë modelja nisën të qeshnin.