Tuesday, May 21

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”/ Kiara mbështet publikisht Luizin, publikon foton e…

Kiara Tito tashmë mbështet nga jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, Luizin. Me postime të shpeshta, ajo ka treguar se është krenare për rrugëtimin e partnerit të saj. Mbrëmjen e djeshme, ajo ka ndarë një mesazh që duket më shumë për komentet negative që ka marrë se fundmi, si për të treguar se lidhja e saj dhe e Luizit është më e fortë se kurrë.

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”-shkruan Kiara në foton e postuar në Instastory, ku në të është ajo dhe Luizi.

Kujtojmë se Kiara Tito ishte e eliminuara e radhës nga Big Brother VIP Albania. Në përballej me aktoren Olta Gixhari, Kiara doli më pak e votuar nga publiku dhe u largua përfundimisht nga shtëpia e famshme të shtunën që lamë pas.
Por, pas kësaj Kiara ka nisur postimit në llogarinë e saj të Instagramit duke treguar mbështetjen për partnerin e saj, Luiz Ejlli që po vazhdon rrugëtimin në BBVA.