“Për kë je aty moj Kiara”/ Ermiona-Efit: Ke sjellje fodulle!
Big Brother VIP

“Për kë je aty moj Kiara”/ Ermiona-Efit: Ke sjellje fodulle!

Si duken banorët në sytë e opinionistëve dhe ish-banorëve nga dita e parë deri më tani.   Arbër: Kristi ka qenë më i qëndurshëm, Luizi më i luhatur.   Ermiona: Luizi më i qëndrueshëm, të…