Saturday, March 2

Kiarën e ka zbukuruar shumë shtatzënia, me fustanin që ka veshur do ta ‘shkri’ komplet Luizin

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private, përcjell ORAinfo.

Ajo tashmë e ka konfirmuar se është duke u bërë nënë për herë të parë.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket shumë atraktive edhe pse shtatzënë./ORAinfo/