Saturday, March 2

“Nuk më rrihet me asnjë përveç teje”/ Ç’po ndodh mes Kiarës e Kristit: U afrova direkt te ty…

Pas prime-it të mbrëmshëm, Vëllai i Madh i organizoi një festë banorëve të Big Brother Vip ku të ftuar ishin dy ish-banorët e sezonit të kaluar, PM dhe Dagz.

Party i ofruar nga dy DJ-t, ndryshoi pak dinamikën e shtëpisë pas tensionit të madh të krijuar. Ajo që u pa ishte se Kiara u afrua me Kristin duke i thënë se nuk i rrihej me askënd përveç tij.

Kiara: Po unë pse po rri këtu nuk e di

Kristi: Po pse ça do bësh do flesh gjumë?

Kiara: Nuk dua asnjë këtu përveç teje

Kristi: Si si?

Kiara: Nuk më rrihet me asnjë, u afrova direkt te ty, se di pse

Kristi: Po normal