Njihuni me të dashurën e re të Armando Brojës

Njihuni me të dashurën e re të Armando Brojës

Një dëmtim i rëndë e mbajti Armando Brojën jashtë fushës për rreth 1 vit. E teksa rikthimin në football e ka bërë tanimë dhe javës tjetër rikthehet edhe me Kombëtaren Shqiptare, kemi të reja edhe nga jeta personale.

Thënë kjo, sulmuesi ka nisur një lidhje të re dashurie. “Prive” raporton se e dashura e yllit të futbollit është influencer dhe jeton në Mbretërinë e Bashkuar, ku edhe është njohur me Brojën.

Shiko SHQIP IPTVKjo lidhje e tij vjen vetëm pak muaj pas ndarjes së tij me të dashurën shqiptare me të cilën qëndroi i lidhur për një vit e gjysmë.

Gjatë verës u bë me dije se ajo lidhje kishte marrë fund e si duket Armandos nuk i është dashur shumë kohë për të hapur dyert e zemrës sërish.

Lifestyle Sport