Saturday, July 13

“Kishte dal në video si kufomë”/ Kë po komenton kaq rëndë Olta: Asaj do i shkatërrohet gjithë jeta për t’i fshirë…

Një video e publikuar së fundmi është duke bërë xhiron e rrjetit.

Në video shfaqet Olta teksa komenton Ermionën dhe mënyrën se si ajo ishte shfaqur në klipe.

Pjesë nga biseda:

Olta: E pe si kishte dal Ermiona tek ato videot si kufomë. Unë nuk e di se ça duhet të bëj ajo për të zhdukur ato video

Dea: Po nuk fshihen ato video

Olta: Asaj do i shkatërrohet gjithë jeta për të fshirë ato video. Edhe vetulla i duket shumë keq, njëra më lartë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *