Saturday, July 13

FOTO/ Nënë e bijë pjesë e faqes për të rritur, për të fituar para shesin foto seksi

Kur kuptoi se sa para mund fitonte në faqen për të rritur “OnlyFans”, një nënë vendosi që t’i bashkohej së bijës në këtë platformë.

“Daily Star” shkruan se zonja Wood si fillim vendosi të mësonte më shumë në “OnlyFans”, pasi vajza e saj pati shumë sukses.

FOTO/ Nënë e bijë pjesë e faqes për të rritur,

Tani ajo poston foto provokuese dhe me shumë pak rroba në trup së bashku me vajzën e saj për të fituar sa më shumë para.

“Përshëndetje, jam nëna e Melit. Mos kini frikë të bini në dashuri me një mami. Vetëm ndiqni një rregull të thjeshtë, kjo është mbretëria ime, hyni nëse doni të dominoheni”, shkruan zonja Wood në llogarinë e saj.

Nga ana tjetër, për të ndihmuar mamanë e saj të fitojë më shumë fansa, Melanie ndau një seri fotosh duke pozuar së bashku me të brendshme.

FOTO/ Nënë e bijë pjesë e faqes për të rritur,

Ajo postoi fotot të dielën 4 qershor dhe nuk u desh shumë kohë që ndjekësit të bien në dashuri me ato të dyja.

Melanie e cila ka 64,400 ndjekës në “Instagram” ka shkruar: “A e ndiqni mamin tim të bukur? Ajo do të postojë shpesh përmbajtje të reja në llogarinë e saj. Mos harro ta ndjekësh!”.