Tuesday, June 18

Pjesë e klipit të saj më të ri, Shpati zbulon sa e ka paguar Nita

E keni vënë re Shapt Kërleshin te klipi i ri “2 Gota” i Nita Latifit? Nëse jo, atëherë po iu themi që ai është protagonist në videon e këngës së ish-banores së Big Brother VIP2. Mirëpo kuriozë jemi, sa e ka paguar Nita, Shaptin për të qenë protagonist në këngën e saj?

Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje vetë ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duke u shprehur se ka marrë pjesë vetëm për respekt të Latifit dhe se ka refuzuar të paguhet.

Kujtojmë që në BBV Nita pranoi se dikur ka qenë në një marrëdhënie romantike me Shaptin, e cila nuk kishte zgjatur shumë. Pas daljes së saj nga shtëpia ajo u kap mat me Kërleshin në një lokan, por si duket qenkan takuar për të diskutuar mbi projektin e përbashkët.