Monday, May 27

Aksident i RËNDË në aksin Elbasan-Librazhd/ Furgoni me nxënës del nga rruga

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan- Librazhd, ku një furgon me nxënës është përplasur pranë kthesave të Murrashit.

Mësohet se ngjarjam und të ishtek thyer në tragjedi, pasi autobusi rrezikonte të binte nga ura. Burime për Top Channel bëjnë me dije se disa nxënës janë shoqëruar në spitalin e Librazhdit, por fatmirësisht me dëme të lehta.

Policia dhe autoritetet ndodhen në vendngjarje ku po hetohen rrethanat e aksidentit.