Saturday, July 13

Jori zhgënjehet nga Kiara: Mu përgjigj çik kështu…

Jori ka ruajtur marrëdhënie të mira me ish-banorët e Big Brother VIP dhe me disa prej tyre shihet shpesh duke u takuar e duke ndarë foto. Mirëpo me Kiarën ajo duket e zhgënjyer.

E ftuar në “Top Albania Radio”, Jori tregoi se Kiarës i ka shkruar, por nuk ka marrë përgjigjen që priste.

“Me Kiarën,i kam shkruajtur ca gjëra,më është përgjigjur çik kshu..nuk kemi fol shumë sinqerisht”

-“Ka ndonjë hatërmbetje?”

“Nga ana ime jo,absolutisht jo”, u përgjigj Jori.