Monday, May 27

“Kam humbur disa kile…”/ Luiz Ejlli tregon si është jeta e tij tani pas “Big Brother VIP 2”

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij. Gjithashtu Luizi ka treguar edhe si është tani jeta e tij pas mbarimit të “BBV2”.

“Kam humbur shumë kile nga të gjitha nuk e kisha menduar as nëpër ëndrra se cfarë mund të më priste jashtë mendoja se do merrja Kristin do bëja një xhirro me makinë dhe aq nuk kam pasur kohë të rri as me nënën time…”