Friday, July 19

“E di që i është bërë qefi”/ A e ka uruar Megi për fitoren e BBVIP? Çfarë tha Luizi

Luizi është i ftuari special mbrëmjen e sotme në “Më Lër Të Flas”, ku ka dhënë intervistën e parë pas daljes nga BBVIP.

“Në të kaluarën zgjodha zemrën dhe jo mendjen, sepse po të kisha zgjehdur mendjen do ishte ndryshe. Me gjithë respektin që kam për atë vajzë gjërat shkuan ashtu. Nuk më ka uruar për fitoten në BBVIP, por me aq sa e njoh, e di që i është bërë qefi. Ne jemi larguar pa hatërmbetje, nuk kemi mbajtur kontakte.”- tha Luizi.