Friday, July 19

Jurgena ishte e dashura e tij? Luizi sqaron raportin

Fituesi i Big Brother VIP2 Luiz Ejlli, ka sqaruar mbremjen e sotme në “Më lër të flas”, marrdhënien e përfolur mes tij dhe Jurgenës, vajzës e cila i menaxhonte Instagramin.

Ai ka thënë se e kishte njohur një muaj para se të hunte në BBVIP, dhe kishin një raport më shumë se miqësor, por pas daljes nuk kanë komunikuar më.

“Me Jurgenën jemi njohur jashtë. 1 muaj para se të hyja në Big. Kemi dalë 2-3 herë. Ajo ma hodhi si ide pjesën e Instagramit. Tha që ta mbaj unë. Unë nuk dija, i thashë hape. Tani unë kam instagramin tjetër që ëhstë hapur një javë para se tëm baronte Bigu. Tjetri do mbyllet. Nuk kam folur me Jurgenën.”- tha Luizi.