Tuesday, June 18

Sfida siameze e Big Brother VIP edhe jashtë shtëpisë, shokët e Luizit në Fun Club: Kam një javë që s’paguaj parkingun

Shokët e Luizit, Mario Deda dhe Joni Ndoja kanë ndërmarrë përsipër të realizojnë sfidën siameze që po ndodh brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Të veshur me një bluzë, ata kanë dhuruar mjaft humor në studion e Fun Club.

Ata gjithashtu komentuan edhe ngjyrën e flokëve të Arditit i cili nga brun ishte kthyer në bjond, ndërsa ende nuk dihet nëse është në mbështetje të Luizit.

 Miqtë e Luizit: Kemi bërë challange, të shohim tani shpresoj të na ndihmoni edhe ju që derisa të mbarojë Big Brother Shqipëria të kthehet në vend skandianav.

Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo?

Miku Luizit: Kam një javë që s’kam paguar parkingun.

 ArditiMendoj që Big Brotheri pa Oltën dhe Luizin nuk do të kishte kuptim. Luizi nxjerr anën më të mirë të Oltës dhe Olta ndjesinë më të mirë të Luizit.

 Miqtë e Luizit: Mendoj që Luizi do nxjerrë anën më të bukur të oltës se ai është i bukur vetë, u funksionon truri me të njëjtin ritëm, e gjitha është një garë në kuadrin e lojës, ata kuptohen shumë mirë me njëri tjetrin.

Kujtojmë se sfida e radhës për banorët është të ndahen në cifte dhe të qëndrojnë bashkë në të njëjtën bluzë duke përdorur secili vetëm njërën dorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *