Monday, May 27

Dalin EMRAT/ Aksidenti tragjik me një viktimë dhe 3 të plagosur në Poliçan, në timon një 15-vjeçar

Një aksident tragjik ka ndodhur këtë mbrëmje në hyrje të qytetit të Poliçanit.

Një mjet ka dalë nga rruga dhe ka renë nga një lartësi, duke rezultuar në pasoja fatale. Një 15-vjeçar ka humbur jetën, teksa tre të tjerë kanë mbetur të plagosur, mes tyre dy vajza të mitura.

Mësohet se viktima është Afisaldo Zylyftari, ndërsa të plagosurit Françesko Zylyftari dhe dy vajza, 14 dhe 16 vjeçe.