Tuesday, May 21

“Kiara e more vesh?”/ Luizi dhe Jori tregojnë pozicionet e tyre të preferuara në seks: Sipër…

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë argëtuar pafund mbrëmjen e djeshme, pasi Vëllai i Madh u dha mundësinë që të bënin një ‘Pyjama Party’.

Ata patën lojëra ku duhet t’u përgjigjeshin pyetje pikante, të kryenin dënime me ‘spec’ apo të pinin shots.

Gjatë lojës së rrotullimit me shishe banorët nuk i kanë kursyer aspak edhe pyetjet +18.

Krist Aliaj i ka kërkuar Jori Dellit që të tregojë pozicionin në seks dhe ajo nuk ka nguruar që të japë një përgjigje, edhe pse fillimisht tha se ka prindër që e shikojnë.

“Sipër tavolinës, me kurrizin mbi tavolinë dhe këmbët mbi shpatullat e partnerit” u shpreh modelja e njohur për pozicion e preferuar të saj seksual.

Më herët, e njëjta pyetje iu bë edhe Luiz Ejllit nga Dea Mishel dhe këngëtari tregoi se pozicioni i preferuar seksual i tij është “doggy style”.

Menjëherë banorët u kthyen nga Kiara Tito dhe i thanë nëse e mori vesh se çfarë tha partneri i saj. Moderatorja vetëm qeshi dhe tha ‘ok’.