Sunday, July 21

“Vdiqët pas b**hës së Luizit”, Oriola Marashi hedh një thumb për…

Debati mes Efi Dhedhes dhe Kiara Titoa ka sjellë shumë reagime në rrjet, si nga publiku i thjeshtë ashtu dhe nga personazhet e njohur të ekranit.

Modelja bukuroshe, Oriola Marashi, ka bërë një reagim publik, duke mbështetur çiftin Kiara-Luiz Ejlli.

Oriola ka publikuar një foto të Kiarës dhe Luizit në “Instastory”, krahas së cilës ka hedhur dhe një thumb për Efin.

“Vdiqët pas b**hës së Luizit”, Oriola Marashi hedh