Tuesday, June 18

Ekskluzive/ Kiara dhe Luizi, prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë. Po-po, siç e lexuat, “Who” ka zbuluar se ditën e sotme është organizuar edhe “gender reveal”, një festë shumë private, ku është zbuluar gjinia e bebes. Është vajzë.

Prej javësh përflitej lajmi se dyshja do të bëhen prindër, megjithatë asnjëri prej tyre nuk kishte konfirmuar.

Kujtojmë se Kiara dhe Luizi u njohën, u dashuruan dhe u martuan gjatë aventurës së tyre në “BBV”.

Tani nis një aventurë e re për ty, ajo e prindërimit.