(FOTO) Plas sërish mes Luizit dhe Kejvina Kthellës? Modelja bën veprimin e papritur…

(FOTO) Plas sërish mes Luizit dhe Kejvina Kthellës? Modelja bën veprimin e papritur…

Diçka e pazakontë ka ndodhur mes dyshes Luiz dhe Kejvina.

Së fundmi modelja e ka hequr nga lista e personave që ndjek këngëtarin. Ndërsa ky i fundit jo. Pra Kejvina nuk e ndjek Luizin, ndërsa ai po. Çfarë ka ndodhur mes tyre? Mos ndoshta Ejlli e ndjek akoma, se nuk e ka kuptuar që Kthella e ka hequr? Këto pyetje mbetet pa përgjigje akoma.

Mbetet për t’u parë, thuhet në të tilla raste.

Shiko SHQIP IPTV

 

Pak javë më parë Luizi foli për Kejvinën në një intervistë ku tha: “Që kur kam dalë prej ‘Big Brother’ nuk kam folur me asnjërin prej tyre. Më ka shkruar edhe Kejvina. Unë e kam thënë, në momentin që unë fik dritat dhe mbyll derën e asaj shtëpie, kam lanë çdo gjë aty. Nëse doni të më vlerësoni për Luizin që jam jashtë, ja ku më keni.”

 

 

 

Lifestyle