Aksident i rëndë në aksin Laç-Mamurras/ Plagosen tre maturantët, nisen me URGJENCË tek Trauma

Aksident i rëndë në aksin Laç-Mamurras/ Plagosen tre maturantët, nisen me URGJENCË tek Trauma

Tre të rinj kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndidhur në aksin e vjetër Laç-Mamurras, pranë fshatit Gjorem.

Mësohet se automjeti me të cilin po udhëtonin tre të rinjtë, maturantë, është përplasur me një tjetër automjet.

Shiko SHQIP IPTV

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe autoambulanca, e cila ka dërguar të plagosurit në Spitalin e Traumës.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Aktualitet