Tuesday, June 18

Humbja e thellë në Shkodër/ Reagon Bardh Spahia: Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit…

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” Bardh Spahia ka reaguar pas humbjes në bashkinë e Shkodrës.

Nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale, Spahia e ka cilësuar si të padrejtë garën, teksa shprehet se çdo pushtet i dalë nga bota e krimit dhe paratë e pista nuk jeton gjatë.

“Çdo pushtet i dalë nga bota e krimit dhe paratë e pista nuk jeton gjatë, ndërsa shpirti i lirë i Shkodrës i ka rezistuar edhe kohëve më të errëta. Mirënjohje për të gjithë qëndrestarët dhe ata që nuk bëjnë kompromis për lirinë.” shkruan Bardh Spahia.