Friday, July 19

Efi flet pas daljes nga BBV: Atë…..

Efi ka folur për “Shqipëria Live”, pas përfundimit të spektaklit të madhe të Big Brother. Ajo ka folur në lidhje me raportin me Kiarën dhe Luizin pas kamerave.

“Më në fund, besoj se mora atë që meritoja. Jam përpjekur të qëndroj larg celularit, por gjërat që kam parë deri tani kanë qenë të bukura. Edhe pijen që e kisha me merak, mirë kishte dalë.”

Ke pasur komunikim me Kiarën?

 

Jo nuk kam pasur, nuk kemi pasur kohë të flasim, por do të kemi mjaftueshëm në vazhdim.

Po me Luizin?

 

Jo, akoma jo. Po prit se dje mbaroi, kishte afterparty-n mbrapa, unë ika në shpi.

 

Kur ke qenë në fillimet në Big Brother ke thënë se je në një lidhje. Je akom e lidhur?

 

Po, po.

 

A je e lumtur?

 

Pa fund.

 

Cili ishte mesazhi që more?

 

Është personale.