Sunday, July 21

EPIKE/ I pa shqetësuar dhe me byrek në dorë, mos e humbisni videon virale të Lulzim Bashës

Teksa tensionet politike në vend nuk kanë të ndalur, PD vijon ende të jetë në një luftë të brendshme.

Pas një lufte brenda llojit dhe brenda të njëjtës parti, Lulzim Basha vendosi të japë dorëheqjen si kryetar i partisë, duke ftuar edhe Sali Berishën që të tërhiqej nga grupimi i tij, në mënyrë që t’i hapej rruga bashkimit të demokratëve.

E ndërsa Berisha nuk heq dorë nga lufta me të gjithë për të rimarr kështu zotërimin e partisë, Lulzim Basha filmohet herë pas here duke mos u shqetësuar për PD dhe duke shijuar jetën.

Në një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, e cila shpejtu u bë virale, Lulzim Basha shihet duke ngrënë ushqim, nuk dihet se ku apo me kë.