Tuesday, June 18

“Ja çfarë do të thotë palestër…”/ Besi ironizoi Xhensilën me këtë postim? (FOTO)

Ndarja e çiftit të njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, është prej kohësh në qendër të vëmendjes