Këlliçi premton transport falas/ Nëse realizohet, Tirana bëhet qyteti i tretë në Europë
Politike

Këlliçi premton transport falas/ Nëse realizohet, Tirana bëhet qyteti i tretë në Europë

Fushata do edhe disa ditë të nis zyrtarisht por kandidatët e kanë nisur atë, e njëherësh dhe premtimet e tyre. Belind Këlliçi, kandidati i Foltores për Tiranën, thotë që ka një vizion ndryshe nga sa…