Deklarata e fortë e Balina Bodinakut: Kiara u rifut në BB VIP për një emision dhe disa…
Big Brother VIP Lifestyle

Deklarata e fortë e Balina Bodinakut: Kiara u rifut në BB VIP për një emision dhe disa…

Balina Bodinaku ka qenë mëngjesin e sotëm e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka folur rreth reality show-t, “Big Brother VIP2”. Gjatë bisedës në studio, ajo komentoi edhe rifutjen e Kiara Titos në shtëpinë…