FOTOLAJM/ “Përqafimi i vitit!” Rama shtrëngon pranë vetes Taulant Ballën

FOTOLAJM/ “Përqafimi i vitit!” Rama shtrëngon pranë vetes Taulant Ballën

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm mbrëmjen e sotme në konceritn që është duke u zhvilluar në sheshin “Skënderbej” për çeljen e negociatave.

Pai takoi të gjithë të pranishmit të kabinetit qevberitar, duket se Rama i ka dhurua kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla një përqafim të ngrohtë.

Madje Balla u dërgua para të gjithëve që të merrej me organizimin e ceremonisë. Si shpërblim mori një përqafim nga kryeministri Edi Rama.

Fotoja, goxha e ndjerë, e shkrepur nga LSA transmeton emocion dhe është bërë virale në rrjetet sociale.

Politike