Bashkëshortja e futbollistit të famshëm nuk përmbahet, dalin fotot pa reçipeta në det (FOTO)

Bashkëshortja e futbollistit të famshëm nuk përmbahet, dalin fotot pa reçipeta në det (FOTO)

Bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ndodhet me pushime në Ibiza së bashku me motrën e saj, Zaira.

Gjatë këtyre pushimeve, argjentinasja ka ndarë me ndjekësit imazhe mjaft provokuese ku shfaqet me rroba banje. Po së fundmi po qarkullon në rrjet një video e saj, ku ajo shihet “topless” në det.

Me lëvizjet e saj, Wanda nuk i lë vend imagjinatës. Foto dhe videot e këtij momenti qarkullojnë gjerësisht, ashtu si edhe ato të një koncerti ku Wanda Nara shfaqej e papërmbajtur para kamerës, në një moment kur në Argjentinë kanë filluar të lindin përsëri dyshime rreth lidhjes së saj me futbollistin e famshëm.

Lifestyle