‘Plas’ sherri në Prishtinë/ Me shkelma e grushte, djemtë rrahin pa mëshirë vajzat (VIDEO)

‘Plas’ sherri në Prishtinë/ Me shkelma e grushte, djemtë rrahin pa mëshirë vajzat (VIDEO)

Një grup vajzash dhe djemsh janë përleshur fizikisht mbrëmë në Çagllavicë të Prishtinës.

Sipas pamjeve të publikuara nga mediat kosovare, shihet se rrahja ka ndodhur në afërsi të një klubi nate, konkretisht në oborrin e këtij klubi.

Nuk dihen ende motivet e sherrit, gjithashtu nuk dihet nëse për këtë rast është lajmëruar policia. Në fund të videos mund të shihet se si djemtë ushtrojnë dhunë fizike ndaj vajzave.

 

Rajoni