Saturday, July 13

Dy orë larg ndeshjes/ Me këngë dhe pije, tifozët kuqezi nisin festën në Moldavi (VIDEO)

Tifozët thërrasin njëzëri “O sa mirë me qenë shqiptar” apo këndojnë këngën “Mora fjalë”