Kjo banore e Big Brother Kosova, është ish e fejuara e djalit të Gilit [FOTO]

Kjo banore e Big Brother Kosova, është ish e fejuara e djalit të Gilit [FOTO]

Santiana, banorja e zëshme e “BBVK”, sonte kishte një përplasje të ashpër me Edona James.

Ajo e ka ngritir zërin ndaj banores së preferuar nga publiku, duke e provokuar dukshëm.

Shiko SHQIP IPTV

Por, a e dini kush është Santiana dhe për çka është përfolur më parë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Santiana, ishte e fejuar dikur me Robert Beranin, djalin e Gilit.

Big Brother VIP