Linda Halimi: Zoti nuk e don alkoolin (VIDEO)

Linda Halimi: Zoti nuk e don alkoolin (VIDEO)

Linda Halimi dhe Ledi kanë bërë një bisedë me njëra-tjetrën.

Ndër të tjera, ajo e acaruar me banorët që pijnë alkool, tha se Zoti nuk e do alkoolin, përcjell Klankosova.tv.

Shiko SHQIP IPTV

“Zoti nuk e don alkoolin”, është shprehur ajo.

 

Big Brother VIP